Poznaj markę Kujawski

Czerpiemy z natury to, co najlepsze. Zweryfikowane pochodzenie nasion i pestek oraz najwyższa jakość to klucz do popularności naszych produktów – konsumenci szukają nieprzetworzonych produktów, bogatych w wartości odżywcze i nowych, atrakcyjnych smaków.

Współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami i wieloetapowa kontrola surowca gwarantują, że do produkcji olejów marki Kujawski wykorzystywane są sprawdzone nasiona rzepaku bez GMO, a także inne nasiona oleiste oraz zioła.

W portfolio marki Kujawski znajduje się Olej Kujawski z Pierwszego Tłoczenia, Olej Kujawski 3 ziarna oraz linie produktów: Kujawski z ziołami i Kujawski tłoczony na zimno.

 

Najlepsze z natury

Takie właśnie są nasze oleje.

Nasze oleje powstają z nasion, pestek bez GMO – wykluczamy przetwarzanie surowców zawierających genetycznie zmodyfikowane organizmy. Wewnętrzny system kontroli nasion pozwala nam monitorować skład i czystość dostarczanego surowca m.in. pod kątem ewentualnej obecności pozostałości pestycydów. Receptury oraz procesy produkcji naszych olejów dobieramy tak, by konsumenci mogli w pełni korzystać z naturalnych właściwości olejów roślinnych.